Postranní panel

Potisk přístrojových panelů

Potisk přístrojových panelů

Nabízíme potisk přístrojových panelů a krabiček až do velikosti 473×319 mm a 70 mm na výšku. Máme vlastní UV tiskárnu Mutoh ValueJet VJ-426UF - profesionální stolní UV LED tiskárna určená pro přímý potisk předmětů se šesti barvami: CMYK + bílá + lak. Tištěný motiv se během tisku vytvrzuje UV zářením. Barva je velmi stálá a z principu je zřejmé, že následným UV zářením nedegraduje, naopak se ještě více vytvrzuje.

Tisková data

Nejvhodnější formát pro dodání tiskových dat CorelDRAW X5 nebo nižší. V případě tisku fotky např. na pouzdro mobilu je možné zaslat jenom samotnou fotku. Jiné formáty dle domluvy.

Materiál na potištění

Preferujeme dodání vlastního materiálu zákazníkem. Jsme schopni tisknout na tvrdé plasty, komaxitované kovové materiály, dřevo, sklo, tvrdý papír. Nevhodný materiál pro potisk je tenký papír, textil, čistý kov. V případě kovů bez barevného nástřiku je nutné počítat s náklady na odmaštění a někdy je potřeba tisk vyzkoušet na jednom vzorku.

Nákup materiálu také můžeme zajistit my u našich dodavatelů.

Orientační ceny

Tisková příprava 300 Kč
Potisk

100 - 300 Kč za kus

resp. podle intenzity tisku

Přesnou cenovou nabídku vám rádi zašleme na dotaz po zaslání grafických podkladů.

CNC frézování

Jako doplňkovou službu nabízíme CNC frézování potištěných materiálů. Nejdříve materiál potiskneme, pak ho teprve frézujeme.

 
 
Nahoru